دیدار و سرکشی از خانواده ی شهدا، وظیفه همه ی ماست

فرماندار شهرستان  رومشکان در دیدار با خانواده های  شهدا : دیدار و سرکشی از خانواده های شهداء ، وظیفه همه ما  است

دیدار و سرکشی از خانواده های معزز شهدای  شهرستان رومشکان صبح امروز  با حضور فرماندار، معاون فرماندار، فرمانده سپاه، بخشدارن سوری و مرکزی، رئیس بنیاد شهید و تعدادی از مدیران شهرستانی انجام گرفت.  

نصیری پور  در دیدار با خانواده های شهداء با اشاره به این مطلب که دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران؛ جزئی از اهداف و  وظیفه مسئولین است گفت: بازماندگان شهداء، در حقیقت ذخایر ارزشمند نظام و انقلاب هستند و همه ما باید با افتخار در خدمت‌گزاری به آنان پیش قدم بوده  و ایثار و از جان گذشتگی ‌آنها را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

فرماندار رومشکان  ادامه داد:  دیدار  و سرکشی از خانواده ۶۸ شهید شهرستان  از امروز شروع شده  و برنامه داریم  طی یکی دو  هفته با خانواده تمام شهدای شهرستات دیدار کنیم.

وی با یادآوری حضور مردم در مراسمات مختلف با موضوع شهدا اظهار داشت: وظیفه ماست که با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت؛ آرمان‌های شهداء را زنده نگه داریم و با سرکشی و دیدار با خانواده شهداء تنها می توانیم  قدردان  بخش کوچکی از زحمات و تلاش های شهدا باشیم.

شایان ذکر است در این دیدارها فرماندار رومشکان با اهدا تابلو فرش با تمثال مبارک شهدا، لوح سپاس  و هدیه به خانواده های این شهدای  والا مقام  یاد آنان را گرامی داشتند