در دیدار مدیران شهرستان

امام جمعه رومشکان :مسئولین استانی نسبت به این شهرستان توجه بیشتری داشته باشند

صبح امروز چهارشنبه مورخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ و به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ فرماندار و شورای اداری شهرستان رومشکان با حضور در دفتر امام جمعه، با حجت الاسلام والمسلمین مهدی فاطمی نیا دیدار نمودند.

حجت‌الاسلام فاطمی نیا امام جمعه رومشکان ضمن تبریک ایام الله میلاد نور و فرارسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات فرماندار معزز و محترم و مسئولین رومشکان؛ در ادامه با اشاره به تلاش های نافرجام استکبار جهانی برای ایجاد مانع بر سر راه قیام، پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی، گفتند:

تنها ۱ صدم از تلاش هایی که دشمن علیه ما به کار می گیرد برای سرنگونی هر کشور دیگری کافی است، اما بحمدالله و به یُمن و برکت خون شهدا و ایمان مردم؛ انقلاب اسلامی بعد از گذشت ۴۴ سال، ضمن اینکه در اوج عزت و قدرت به سر می برد، در مرحله ای قرار دارد که استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی را در اوج ذلت خود می بیند.

وی افزود: قید اسلامی در انقلاب اسلامی، یک قید تشریفاتی نیست – یک قید حقیقی است. یعنی انقلابی که اسلام آن را می خواهد، یعنی انقلابی که مردم به دنبالش هستند و خواهند بود. و این روزها می بینید که مردم خسته نشده اند و شاهد این هستیم که روز به روز از رهبرشان، از ولی زمانشان حمایت می کنند و این یعنی دلدادگی به اسلام و تا این دلدادگی هست خدای متعال نصرت خودش را عطا می کند. [ 《إِن تَنصُرُواْ ٱللَّهَ يَنصُرۡكُمۡ وَيُثَبِّتۡ أَقۡدَامَكُمۡ》 آیه ۷ سوره محمد ﷺِ‍ | اگر [دین] خدا را یارى کنید، [او نیز] شما را یارى می‌کند و گام هایتان را استوار مى‌سازد. ]

حجت الاسلام فاطمی نیا امام جمعه رومشکان در ادامه با نادرست خواندن این تز که برخی در رسانه ها و فضاهای مجازی، انقلاب را مساوی با مدیریت در مسائل اقتصادی می دانند، عنوان داشت:
ما هدف والاتری داریم. تشکیل نظام جمهوری اسلامی، تنها یکی از اهداف انقلاب اسلامی است. هم بر اساس قانون و بر اساس آنچه که مشاهده می کنیم، گرداننده اصلی جمهوری اسلامی خود مردم هستند.
همه ما موظفیم جمهوری اسلامی را، پا به پای انقلاب اسلامی پیش ببریم. نگذاریم جمهوری اسلامی از انقلاب اسلامی عقب بیافتد. این وظیفه همگان است مخصوصا مسئولین. مردم انقلاب را نگه داشته اند. مردم پشتیبانی خودشان را دارند. مردم انقلاب اسلامی و اسلام را می خواهند. ولایت را می خواهند. حال مسئولین وظیفه دارند این جمهوری اسلامی را اداره کنند [دولت به معنی خاص] .

هر کس در هر جایی که هست و در تلاش برای ارائه خدمت به مردم هست، در واقع دارد کارآمد بودنِ جمهوریِ اسلامیِ برآمده از انقلابِ اسلامی را ثابت می کند. حال اين شخص می تواند یک کارمند عادی در یک شهر باشد یا یک رئیس جمهور. فرقی نمی کند. مهم این است که انجام وظیفه صورت گیرد. چون مردم همه را یک جور و به اسم نظام می بینند. [ دولت به معنی عام]
از مسئولین شهرستان رومشکان می خواهم خدمات و تلاش‌های زیادی که برای مردم انجام می دهند را به مردم انعکاس دهند چرا که این خدمات مربوط به نظام است. این را بارها تذکر داده ام.

ایشان در پایان مجدداً از زحمات و تلاش‌های فرماندار و شورای اداری رومشکان تشکر و قدردانی نمودند و از مسئولین استانی خواستند نسبت به این شهرستان توجه بیشتری نسبت به آنچه که قبل تر انجام شده است، نشان دهند، چرا که رومشکان نیازمند انجام کارهای بزرگ با همت آنها می باشد.